O Nas


Nasza firma wykonuje kompleksowo domy w technologii szkieletowej. Swoją wiedzę i umiejętności nabyliśmy podczas prac zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Usługi które Państwu oferujemy wykonujemy od 2005 r., a nasze realizacje znajdziecie Państwo nie tylko w Wodzisławiu Śląskim, ale również w całej Polsce.

Wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie zaoferować wysoką jakość usług, którą podpieramy sprawdzonymi materiałami, umiejętnym przystosowaniem do wykonywanego obiektu, z uwzględnieniem stopnia trudności jego realizacji. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie również na rynku angielskim, norweskim oraz francuskim. Byliśmy także firmą podwykonawczą takich przedsiębiorstw jak Unihouse z Bielska Podlaskiego, która specjalizuje się w budowie domów o konstrukcji modułowej w Norwegii, oraz firmy Tangram montującej domy szkieletowe we Francji.

Dlaczego warto nam zaufać?


Nasza firma MD DOM cały czas rozwija się, oraz inwestuje w swoją wiedzę oraz umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nasze bogate doświadczenie związane z wykonywaniem domów szkieletowych sprawia, że potrafimy zaproponować rozwiązania uszyte na miarę potrzeb każdego Klienta, oraz na każdą kieszeń.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu poza granicami naszego kraju, potrafimy zastosować innowacyjne rozwiązania, które w Polsce są mało znane oraz wyeliminować błędy popełniane niestety przez firmy działające jedynie na terenie naszego kraju, starające się odzwierciedlić zagraniczne standardy.

Domy w technologii szkieletowej są powszechnie budowane w krajach zagranicznych. W Polsce pomimo dynamicznie narastającego zainteresowania tą technologią, trudno jest przekonać rodowitego Polaka, który sam „stawia cegła po cegle”, do tego typu rozwiązań, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, a postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości związane z technologią szkieletową. Postaramy się udowodnić Państwu, że technologia, którą oferujemy jest solidna, bardziej energooszczędna, a zarazem szybsza i tańsza w wykonaniu niż dom w technologii tradycyjnej murowanej.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych.

Certyfikat Budownictwa Pasywnego