5/5

DOM W MALINÓWKACH 11

Projekt domu w technologii drewnianej szkieletowej

Informacje o projekcie

Wizualizacje i rzuty

Opis projektu

Projekt domu w Malinówkach 11

Dom w Malinówkach 11 to projekt domu z poddaszem użytkowym, który charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym stosunkiem wielkości domu do ceny. Optymalny metraż powierzchni domu 132,33m2, dla 4 osobowej rodziny. Projekt domu w Malinówkach 11 zakłada Duży salon z jadalnią, otwartą kuchnią i spiżarnią, 1 dodatkowy pokój, kotłownia i WC na parterze.  Na poddaszu natomiast znajdują się 3 pokoje, duża łazienka oraz pralnia.

Autor: https://www.archon.pl/

Dom w Malinówkach 11 realizacja

W swoim portfolio posiadamy kilka realizacji domu szkieletowego (kanadyjskiego) na wzór tego projektu, który stał się niezwykle popularnym wyborem wśród naszych inwestorów. Nasze przykładowe realizacje na wzór dom w malinówkach 11 można znaleźć tutaj:

Dom w malinówkach 11 realizacja Świerklany

Dom w Malinówkach 11 realizacja Bargłówka

Dom w Malinówkach 11 realizacja w Radomiu

Bardzo ważna jest tutaj zastosowana technologia budowy domu szkieletowego, która gwarantuje wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

Dom w Malinówkach 11 z garażem

Dom w Malinówkach 11 z garażem może wystąpić w dwóch wersjach. Pierwsza wersja to garaż z płaskim dachem dołączony do podstawowej wersji „w Malinówkach 11”. Taką realizację wykonaliśmy we Wilkszynie k.Wrocławia :

Dom w Malinówkach 11 realizacja we Wilkszynie

Druga wersja domu w Malinówkach 11 z garażem to wersja z dodatkową przestrzenią mieszkalną nad garażem . Wycenę tego projektu można znaleźć tutaj Dom w Malinówkach 11 (ga)

Podpisując umowę na wybudowanie domu szkieletowego z MD DOM, otrzymują Państwo w obsługę dedykowanego architekta, z którym możecie dostosować wybrany wzór projektu do swoich indywidualnych potrzeb. Przygotujemy również dokumentację do pozwolenia na budowę.

Zapraszamy do zapoznania się z wycenami oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego oraz na spotkanie – gdzie omawiamy szczegóły współpracy i wyznaczamy indywidualny plan działania.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny wybranego projektu

Popularne projekty domów szkieletowych

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie i zapytaj o aktualną wycenę

5/5
Ania
5/5
Awokado
5/5
Bilbo Drewniany
5/5
DOM W MALINÓWKACH 11
5/5
DOM W ZIELISTKACH
5/5
HOMEKONCEPT 44
5/5
Orlean 7
5/5
Z101 D
5/5
Z264
5/5
MDDOM 95

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wyślij wiadomość email na adres OFERTY@MDDOM.PL