5/5

Dom Szkieletowy Golasowice

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Dom szkieletowy Golasowice

Dom szkieletowy Golasowice to inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego parterowego o metrażu 109,50m2 w miejscowości Golasowice niedaleko Jastrzębia-Zdroju, Pawłowic w województwie Śląskim.

Projekt domu szkieletowego kanadyjskiego zakładał 4 pokoje, salon z otwartą kuchnią, 1 łazienkę, pomieszczenie gospodarcze. Budowa domu w stanie deweloperskim została zakończona w roku 2022 . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski był wzorowany projektem domu Aurora Maxi – zobacz projekt i zapytaj o wycenę .

Dom szkieletowy kanadyjski Golasowice jest domem całorocznym. Parametry materiałów użytych przy budowie domu zostały tak dobrane, aby spełniały wszelkie normy prawa budowlanego oraz warunków technicznych. Aby osiągnąć najwyższe wskaźniki termoizolacji zastosowana została technologia budowa domu szkieletowego MDDOM. Domy szkieletowe budowane naszą sprawdzoną technologią gwarantują wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL