5/5

Dom Szkieletowy Mysłowice

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Domy szkieletowe Mysłowice

Dom szkieletowy Mysłowice to prywatna inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego z poddaszem użytkowym o metrażu 94,17m2 w miejscowości Mysłowice w województwie śląskim.

Założeniem było wybudowanie domu szkieletowego kanadyjskiego, który powinien posiadać 4  niezależne pokoje, salon z otwartą kuchnią, łazienkę na parterze i na poddaszu, pomieszczenie gospodarcze. Budowa domu w Mysłowicach została rozpoczęta w końcówce 2022 roku, a zakończenie planowane jest na początek 2023 roku . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski  był wzorowany projektem domu Ania .

Dom szkieletowy kanadyjski Mysłowice jest domem na pozwolenie oraz jest domem całorocznym. Materiały użyte przy budowie domu zostały tak dobrane, aby zapewniały akceptację wszelkich norm prawa budowlanego oraz warunków technicznych dla nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego mieszkalnego. Budowany dom osiąga odpowiednie wskaźniki termoizolacji dzięki zastosowaniu technologii budowy domu szkieletowego MDDOM. Domy szkieletowe budowane naszą niezawodną technologią sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, a także zapewniają energooszczędność i trwałość na lata.

Domki drewniane Mysłowice

Budujemy domki drewniane w Mysłowicach i okolicy. Aby umówić się na konsultacje nt budowy domu drewnianego szkieletowego w Mysłowicach wystarczy zgłosić się do naszej firmy. Nasz przedstawiciel udzieli informacji na temat aktualnej wyceny budowy domu szkieletowego w Twojej okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektów domów jednorodzinnych szkieletowych : Projekty domów szkieletowych . Dla wszystkich dostępnych w katalogu projektów mamy gotowe wyceny. Znajdź wymarzony projekt domu i odezwij się do nas!

Domy kanadyjskie Mysłowice

Domy kanadyjskie szkieletowe w mieście Mysłowice cieszą się co raz większą popularnością.  Oszczędność energii, którą zapewnia nowoczesny dom szkieletowy prowadzi do tego, że domy szkieletowe zyskują większe grono zwolenników w naszym kraju.

Używana przez nas technologia budowy domu jest ukierunkowana na zapewnienie najlepszych warunków termoizolacji. W efekcie czego uznaje się, że dobrze wykonany dom kanadyjski jest domem energooszczędnym.

Wybór firmy zajmującej się budową domów szkieletowych kanadyjskich na terenie Mysłowic nie jest łatwy. Jako MD DOM Sp. z o.o. jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm budującą domy kanadyjskie drewniane na terenie Mysłowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami domów szkieletowych w Państwa okolicy:

Dom szkieletowy Jaworzno

Dom szkieletowy Dąbrowa Górnicza

 

Budownictwo szkieletowe kanadyjskie nie ma dla nas tajemnic, budujemy domy szkieletowe szybko i od wielu lat. Zastosowana przez nas technologia budowy domu kanadyjskiego jest doceniana przez naszych klientów czego wyrazem są dziesiątki pisemnych referencji, które są dostępne tutaj: Domy szkieletowe opinie .

Budowa domu szkieletowego całorocznego w Mysłowicach i okolicy – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w energooszczędnej technologii szkieletowej MDDOM® zapraszamy do kontaktu .

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybraną aktualną budowę domu szkieletowego. Dzięki temu będą Państwo mogli zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL