5/5

Dom Szkieletowy Opole

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Domy szkieletowe Opole

Dom szkieletowy Opole to inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego z poddaszem użytkowym o metrażu 99,9m2 w miejscowości Ochodze k.Opola w województwie Opolskim.

Projekt domu szkieletowego kanadyjskiego zakładał 4 pokoje, salon z otwartą kuchnią, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze. Budowa domu w stanie deweloperskim została zakończona w roku 2022 . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski był wzorowany projektem domu Malina .

Dom szkieletowy kanadyjski Opole jest domem całorocznym. Parametry materiałów użytych przy budowie domu zostały tak dobrane, aby spełniały wszelkie normy prawa budowlanego oraz warunków technicznych. Aby osiągnąć najwyższe wskaźniki termoizolacji zastosowana została technologia budowa domu szkieletowego MDDOM. Domy szkieletowe budowane naszą sprawdzoną technologią gwarantują wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

Domki drewniane Opole

Budujemy domki drewniane w Opolu i okolicach. Aby zasięgnąć więcej informacji o budowie domu drewnianego szkieletowego w Opolu wystarczy zgłosić się do naszej firmy. Nasz przedstawiciel udzieli informacji na temat aktualnej wyceny wybudowania domu szkieletowego z drewna w Twojej okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektów domów jednorodzinnych szkieletowych : Projekty domów szkieletowych . Dla wszystkich dostępnych w katalogu projektów mamy gotowe wyceny, więc znajdź projekt domu i odezwij się do nas

Domy kanadyjskie Opole

Domy kanadyjskie szkieletowe w mieście Opole z roku na rok cieszą się co raz większą popularnością. Trendy europejskie i światowe związane z ekologią i oszczędnością energii prowadzą do tego, że domy energooszczędne stają się budowlanym standardem.

Konstrukcja domu kanadyjskiego jest ukierunkowana na zapewnienie najlepszych warunków termoizolacji. W efekcie czego uznaje się, że dobrze wykonany dom kanadyjski jest domem energooszczędnym.

Wybór firmy zajmującej się budową domów szkieletowych kanadyjskich na terenie Opola nie jest łatwy. Jako MD DOM Sp. Z o.o. jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm budującą domy kanadyjskie drewniane na terenie Opola, Ochodze, Kędzierzyna-Koźle . Budownictwo szkieletowe kanadyjskie nie ma dla nas tajemnic, budujemy domy szkieletowe szybko i od wielu lat. Zastosowana przez nas technologia budowy domu kanadyjskiego jest doceniana przez naszych klientów czego wyrazem są dziesiątki pisemnych referencji, które są dostępne tutaj: Domy szkieletowe opinie .

Budowa domu szkieletowego całorocznego w Opolu i okolicach – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w energooszczędnej technologii szkieletowej MDDOM® zapraszamy do kontaktu .

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy z naszą firmą nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybranej aktualnej budowie naszego domu szkieletowego. Dzięki temu będą Państwo mogli zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL