5/5

Dom Szkieletowy Rydułtowy

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

MDDOM 95

Dom szkieletowy MDDOM 95 to inwestycja, która obejmowała wybudowanie domu szkieletowego w typie Wąski projekt domu o powierzchni użytkowej 95,57 (Pow. użytkowa netto 101m2) w miejscowości Rydułtowy. Projekt domu zakładał 3 pokoje i 2 łazienki. Budowa domu była realizowana w 2021 roku. W przypadku tej inwestycji wybudowaliśmy dom do stanu deweloperskiego. Inwestycja była oparta na projekcie indywidualnym.

Co zawiera oferta domu do STANU DEWELOPERSKIEGO w technologii szkieletowej MD DOM ?

Zapytaj o aktualną wycenę Domu MDDOM 95

Zapytaj o aktualną wycenę Domu w Rydułtowach, przejdź na stronę projektu domu i prześlij zapytanie przez formularz kontaktowy

Przejdź na stronę projektu Mddom 95

Opinia inwestorów

W wyniku dobrej współpracy i wspólnej kooperacji przebieg kolejnych prac budowlanych odbywał się w sposób płynny i zorganizowany, o czym może świadczyć opinia naszego inwestora:

 

Z przyjemnością możemy udzielić referencji firmie MD DOM SP. Z O.O., która w naszej opinii jest rzetelnym wykonawcą domów szkieletowych.

Firma MD DOM SP. Z O.O. od podstaw wykonała nasz dom w miejscowości Rydułtowy. Począwszy od doradztwa, przez zaprojektowanie oraz finalne wykonanie naszego domu jednorodzinnego do stanu deweloperskiego.

Na każdym etapie budowy spotykaliśmy się z wykwalifikowaną kadrą budowlańców, którzy wykonywali swoje prace zgodnie z planem oraz wyznaczonymi terminami.

Na samym początku współpracy otrzymaliśmy od firmy fachowe wsparcie oraz doradztwo. Podczas budowy naszego domu doglądaliśmy prac i postępów jakie wykonuje Firma MD DOM SP. Z O.O. dlatego z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że wszystkie etapy prac były świetnie zorganizowane.

Budowa naszego domu przebiegała bardzo płynnie co pozwoliło finalnie zakończyć prace budowlane zgodnie z ustalonym harmonogramem. Gdybyśmy mieli okazję ponownie podejmować decyzję o wyborze wykonawcy domu bez chwili zawahania wybralibyśmy firmę MD DOM.

Razem z moją żoną Polecamy firmę MD DOM przy budowie domów szkieletowych.

Wszystkie opinie i referencje pisemne można znaleźć na poniższej stronie Domy szkieletowe opinie

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL