5/5

Dom Szkieletowy Skrzyszów (województwo śląskie)

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Dom szkieletowy z garażem

Dom szkieletowy z garażem to inwestycja, która obejmowała Budowę całorocznego domu z garażem o łącznej powierzchni 128,05 m2 w miejscowości Skrzyszów w województwie śląskim.

Projekt domu szkieletowego z garażem zakładał 3 pokoje, salon z otwartą kuchnią, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, schowek gospodarczy oraz garaż dwustanowiskowy.  Dom szkieletowy z garażem był wzorowany projekt domu Lager  . Inwestor we współpracy z naszym architektem wprowadził zmiany do projektu: garaż dwustanowiskowy, odbicie lustrzane, zamiast trzeciego pokoju na poddaszu wykonana została garderoba.

Budowa domu szkieletowego z garażem – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu szkieletowego z garażem zapraszamy do kontaktu .

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy z naszą firmą nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybranej aktualnej budowie naszego domu szkieletowego, tak aby mogli Państwo zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL