5/5

Dom Szkieletowy Skrzyszów

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Dom Szkieletowy Jednorodzinny

Inwestycja obejmowała wybudowanie domu szkieletowego parterowego o metrażu 76,5m2 w miejscowości Skrzyszów. W prezentowanym projekcie jest możliwość adaptacji poddasza, które ma ponad 50m2 powierzchni.

Projekt domu zakładał 2 pokoje i łazienkę. Budowę domu zakończyliśmy w roku 2020 w stanie deweloperskim. Inwestycja wzorowana na wzór projektu Trypolis 7.

Odwiedziliśmy dom po ponad 2 latach od podpisania protokołu odbioru końcowego. Podczas wizyty inwestorzy przekazali nam, że są bardzo zadowoleni z mieszkania i użytkowania wybudowanego przez nas domu. Jako ciekawostkę, inwestor przekazał, że przy aktualnych cenach gazu koszt ogrzewania domu wynosi ok. 220zł rozliczając się co drugi miesiąc. Udowadnia to, że nasze domy są niskokosztowe, co przy wysokich kosztach ogrzewania daje realne oszczędności✅🏠

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL