5/5

Dom Szkieletowy Turza Śląska

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Domy Turza Śląska

Dom Turza Śląska to inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego parterowego o metrażu 70m2 w miejscowości Turza Śląska w województwie śląskim.

Projekt domu szkieletowego kanadyjskiego zakładał 2 pokoje, salon z otwartą kuchnią i łazienkę. Budowa domu w stanie deweloperskim została zakończona w roku 2018 . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski był wybudowany wg projektu indywidualnego.

Dom w Turzy Śląskiej jest domem całorocznym. Parametry materiałów użytych przy budowie domu spełniają wszelkie normy prawa budowlanego oraz warunków technicznych. Aby osiągnąć najlepsze wskaźniki energooszczędności zastosowana została technologia budowy domu MDDOM. Domy w Turzy Śląskiej i innych miejscowościach budowane są naszą sprawdzoną technologią i gwarantują wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność oraz trwałość na lata.

Nowy dom Turza Śląska – wybór firmy

Wybór firmy zajmującej się budową nowych domów w Turzy Śląskiej nie jest łatwy. Jako MD DOM Sp. Z o.o. jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm budującą nowe domy kanadyjskie drewniane na terenie Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju, Rybnika . Budownictwo szkieletowe kanadyjskie nie ma dla nas tajemnic, dlatego że budujemy domy szkieletowe od wielu lat. Zastosowana przez nas technologia budowy domu jest doceniana przez naszych klientów czego wyrazem są dziesiątki pisemnych referencji, które można przeczytać tutaj: Domy szkieletowe opinie .

Domki Turza Śląska

Budujemy domki w Turzy Śląskiej i okolicach. Aby zasięgnąć więcej informacji o budowie domku szkieletowego w Turzy Śląskiej wystarczy zgłosić się do naszej firmy. Nasz przedstawiciel udzieli informacji na temat aktualnej wyceny wybudowania domu szkieletowego całorocznego w Twojej okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektów domów jednorodzinnych szkieletowych : Projekty domów szkieletowych . Dla wszystkich dostępnych w katalogu projektów mamy gotowe wyceny, więc znajdź projekt domu i odezwij się do nas

 

Budowa domu w Turzy Śląskiej – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w Turzy Śląskiej zapraszamy do kontaktu .  Wybudujemy dla Ciebie dom w energooszczędnej technologii szkieletowej MDDOM®

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy z naszą firmą nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybraną, aktualną budowę naszego domu szkieletowego. Dzięki temu będą Państwo mogli zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL