5/5

Awokado

Projekt domu w technologii drewnianej szkieletowej

Informacje o projekcie

Wizualizacje i rzuty

Opis projektu

Dom w Awokado – projekt domu

Dom w Awokado to projekt domu parterowego o powierzchni 99,77 m2. Projekt domu zakłada w strefie dziennej duży salon z kuchnią i jadalnią. W kuchni zaaranżowana jest również spiżarnia dla wygody przechowywania żywności. W strefie nocnej znajdują się 3 pokoje (sypialnie) oraz duża łazienka. Główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę, co pozwoli gospodarzom domu na większą prywatność.

Projekt Awokado

Projekt awokado to także jeden z najkorzystniejszych projektów domów parterowych jeśli chodzi o stosunek powierzchnia domu do jego ceny wybudowania. Bardzo wygodny układ domu oraz jego odpowiednia wielkość daje 4 osobowej rodzinie wygodne warunki do życia. Warto zainteresować się projektem domu awokado.

Zapraszamy do zapoznania się z Projektem Awokado w projekcie domu 3D , spacerze 360 stopni oraz wirtualnym spacerze z możliwością umieszczenia projektu domu awokado na swojej działce dzięki aplikacji i technologii VR. Projekty domów 3D znajdą Państwo poniżej.

Dom w Awokado – realizacja

w 2020 roku wybudowaliśmy dom na wzór projektu dom w Awokado. Budowa awokado była zrealizowana w technologii szkieletowej drewnianej, a więcej informacji i zdjęć z realizacji znajdziecie tutaj ; Budowa domu Awokado – realizacja 

Projekt domu Awokado – inny układ

Jeżeli interesuje Państwa dom Awokado z garażem to zapraszamy do zapoznania się z projektem domu Awokado 3 

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny wybranego projektu

Popularne projekty domów szkieletowych

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie i zapytaj o aktualną wycenę

5/5
Ania
5/5
Awokado
5/5
Bilbo Drewniany
5/5
DOM W MALINÓWKACH 11
5/5
DOM W ZIELISTKACH
5/5
HOMEKONCEPT 44
5/5
Orlean 7
5/5
Z101 D
5/5
Z264
5/5
MDDOM 95

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wyślij wiadomość email na adres OFERTY@MDDOM.PL