O nas

M.D. DOM – Domy z drewna
Kompleksowa budowa domów w technologii szkieletowej

Nasza firma istnieje na rynku od 2013 roku, jednak usługi które Państwu oferujemy wykonujemy już od roku 2008.
Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Wodzisławiu Śląskim, ale obszarem naszego działania jest cała Polska.
Nasze odziały znajdziecie Państwo w Wodzisławiu Śląskim i Opolu. Aktualnie nasza firma jest w stanie wybudować 50 domów rocznie.

Ucząc się technologii budownictwa domów szkieletowych, mieliśmy możliwość poznania rozwiązań stosowanych w takich krajach jak: Polska, Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja oraz Anglia – gdzie budownictwo szkieletowe jest silnie rozwinięte i od wielu lat doskonale spełnia oczekiwania użytkowników. Zdobyte tam doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkt, który w 100% sprawdza się w polskich warunkach i klimacie.

0 +
Lat na rynku
0 +
Wybudowanych domów
0 +
Aktualnych wycen projektów

Firma M.D. DOM – Domy z drewna, oferuje Państwu wysokiej jakości usługi, które podpieramy sprawdzonymi materiałami i umiejętnym ich zastosowaniem. Nasze bogate doświadczenie w budowie domów szkieletowych sprawia, że potrafimy zaproponować rozwiązania uszyte na miarę potrzeb każdego Klienta, gwarantując zadowolenie i satysfakcję.

Referencje i Opinie

Konstrukcja domu - Drewno certyfikowane C24

Do budowy naszych domów wykorzystujemy drewno iglaste klasy C24, suszone komorowo, czterostronnie strugane oraz zaokrąglone, lite, o wilgotności 16-18%. Jako, że w Polsce wciąż nie ma wystarczającej liczby tartaków, które mogłyby zaopatrywać nasze budowy w najlepszej jakości drewno, budulec bardzo często sprowadzamy spoza granic Polski, z krajów o silnie rozwiniętej technologii szkieletowej.
Z tego drewna powstaje cała konstrukcja domu.
Na wykonaną przez nas konstrukcję udzielamy Państwu 30 lat gwarancji!

Czy chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu