5/5

PROJEKT DOM W SZYSZKOWCACH 3

Projekt domu w technologii drewnianej szkieletowej

Informacje o projekcie

Wizualizacje i rzuty

Opis projektu

Projekt Dom w Szyszkowcach 3

Dom w Szyszkowcach 3 to projekt domu z poddaszem użytkowym, który charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym układem i rozmieszczeniem pomieszczeń. Spory metraż powierzchni domu 158,69m2, będzie wygodnym rozwiązaniem dla 4 osobowej rodziny. Projekt domu posiada Duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, 1 dodatkowy pokój na parterze, kotłownia i łazienka na parterze.  Na poddaszu natomiast znajdują się 3 pokoje, duża łazienka oraz pralnia. Jeden pokój posiada własną garderobę.

 

Realizacja projektu w Szyszkowcach 3

W naszym portfolio posiadamy realizacje domów szkieletowych (kanadyjskich) na wzór tego projektu. Naszą przykładową realizację można znaleźć tutaj Dom szkieletowy w Kaletach

Bardzo ważna jest tutaj zastosowana technologia budowy domu szkieletowego, która gwarantuje wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

 

Jeżeli chcesz wybudować dom na wzór projektu w Szyszkowcach 3 Wypełnij formularz zgłoszeniowy i Sprawdź aktualną wycenę budowy domu do stanu deweloperskiego, surowego zamkniętego lub stanu surowego otwartego.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny wybranego projektu

Popularne projekty domów szkieletowych

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie i zapytaj o aktualną wycenę

5/5
Ania
5/5
Awokado
5/5
Bilbo Drewniany
5/5
DOM W MALINÓWKACH 11
5/5
DOM W ZIELISTKACH
5/5
HOMEKONCEPT 44
5/5
Orlean 7
5/5
Z101 D
5/5
Z264
5/5
MDDOM 95

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wyślij wiadomość email na adres OFERTY@MDDOM.PL