5/5

Dom Szkieletowy Czechowice-Dziedzice

Dom w konstrukcji drewnianej szkieletowej

Opis

Domy szkieletowe Czechowice Dziedzice

Dom szkieletowy Czechowice Dziedzice to inwestycja, która obejmowała wybudowanie domu szkieletowego z poddaszem użytkowym o metrażu 119,2m2 w miejscowości Czechowice-Dziedzice woj. Śląskie. Projekt domu zakładał 4 pokoje, salon z otwartą kuchnią, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze. Budowę domu zakończyliśmy w roku 2021 w stanie deweloperskim. Budowa domu szkieletowego w Czechowicach-Dziedzicach wzorowana była projektem Z101d .

Dom szkieletowy w Czechowicach-Dziedzicach jest domem szkieletowym całorocznym. Parametry domu zostały tak dobrane, aby spełniały wszelkie normy prawa budowlanego. Bardzo ważna jest tutaj zastosowana technologia budowy domu szkieletowego, która gwarantuje wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

Domy z drewna Czechowice-Dziedzice

Budujemy domy z drewna w Czechowicach-Dziedzicach wystarczy zgłosić się do naszej firmy, żeby poznać aktualną wycenę wybudowania domu z drewna w Twojej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem: Projekty domów szkieletowych . Dla wszystkich dostępnych w katalogu projektów mamy gotowe wyceny, więc znajdź projekt domu i odezwij się do nas

Dodatkowe informacje

Galeria zdjęć

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

Budujemy domy przyjazne naturze.
Technologia MD DOM PREMIUM HOME™ zapewnia energooszczędność

Domy szkieletowe budowane według technologii MD DOM PREMIUM HOME™ są bardzo ciepłymi domami. Co oznacza, że dom jest bardzo dobrze uszczelniony i ma niski współczynnik przenikalności cieplnej

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Czy chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu

Compare listings

Porównać