5/5

Dom Szkieletowy Jastrzębie-Zdrój

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

Domy szkieletowe Jastrzębie Zdrój

Dom szkieletowy Jastrzębie Zdrój to inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego całorocznego z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 172,45m2 w miejscowości Jastrzębie Zdrój w województwie śląskim.

Projekt domu szkieletowego kanadyjskiego zakładał 4 pokoje, salon z otwartą kuchnią, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Budowa domu w stanie deweloperskim została zakończona w roku 2021 . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski w Jastrzębiu Zdroju był wzorowany projektem domu Delisa  .

Dom szkieletowy kanadyjski Jastrzębie Zdrój jest domem całorocznym wybudowanym zgodnie z aktualnymi warunkami technicznymi dla budownictwa mieszkalnego. Parametry materiałów użytych przy budowie domu spełniają normy prawa budowlanego. Przy budowie tego domu korzystaliśmy ze sprawdzonej technologii budowy domu szkieletowego MDDOM. Domy szkieletowe budowane naszą w naszej technologii gwarantują wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

Domki drewniane Jastrzębie Zdrój

Budujemy domki drewniane w Jastrzębiu Zdroju i okolicach. Aby zasięgnąć więcej informacji o budowie domu drewnianego szkieletowego w Jastrzębiu wystarczy zgłosić się do naszej firmy. Nasz przedstawiciel udzieli wszelkich informacji na temat aktualnej wyceny budowy domu szkieletowego z drewna w Twojej okolicy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą projektów domów jednorodzinnych szkieletowych : Projekty domków drewnianych całorocznych .

Domy kanadyjskie Jastrzębie Zdrój

Domy kanadyjskie szkieletowe w mieście Jastrzębie Zdróój cieszą się co raz większą popularnością.  Jako firma budowlana z okolic Jastrzębia Zdroju widzimy ten rosnący trend po zwiększonym zainteresowaniu domami kanadyjskimi szkieletowymi mieszkańców Jastrzębia Zdroju.

Domy Kanadyjskie szkieletowe budowane w technologii MDDOM® są domami ciepłymi i energooszczędnymi .

Wybór firmy zajmującej się budową domów szkieletowych kanadyjskich na terenie Jastrzębia Zdroju może należeć do trudnych. Jednak jako MD DOM Sp. Z o.o. jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm budującą domy kanadyjskie drewniane na terenie Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i całego śląska . Budownictwo szkieletowe kanadyjskie nie ma dla nas tajemnic, budujemy domy szkieletowe szybko i od wielu lat.

Zastosowana przez nas technologia budowy domu kanadyjskiego jest doceniana przez naszych klientów czego wyrazem są dziesiątki pisemnych referencji, które są dostępne tutaj: Domy szkieletowe opinie .

Budowa domu szkieletowego całorocznego w Jastrzębiu Zdroju – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w energooszczędnej technologii szkieletowej MDDOM® zapraszamy do kontaktu .

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy z naszą firmą nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybranej aktualnej budowie naszego domu szkieletowego, tak aby mogli Państwo zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

 

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL