5/5

Dom Szkieletowy Żory

Dom w konstrukcji szkieletowej drewnianej

Opis

 

Inwestycja obejmowała wybudowanie domu szkieletowego parterowego o metrażu 165,36m2 w miejscowości Żory. Projekt domu zakładał 4 pokoje, łazienkę i garaż dwustanowiskowy. Budowę domu zakończyliśmy w roku 2019 w stanie deweloperskim. Inwestycja wzorowana na wzór projektu Homekoncept 26.

Domy szkieletowe Żory

Dom szkieletowy Żory to inwestycja, która obejmowała Budowę domu szkieletowego parterowego o metrażu 165,36m2 w miejscowości Żory w województwie śląskim.

Projekt domu szkieletowego kanadyjskiego zakładał 4 pokoje, duży salon z otwartą kuchnią, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Budowa domu w stanie deweloperskim została zakończona w roku 2019 . Dom szkieletowy drewniany kanadyjski był wzorowany projektem domu homekoncept 26

Dom szkieletowy kanadyjski Żory jest domem całorocznym. Parametry materiałów użytych przy budowie domu zostały tak dobrane, aby spełniały wszelkie normy prawa budowlanego oraz warunków technicznych. Aby osiągnąć najwyższe wskaźniki termoizolacji zastosowana została technologia budowy domu szkieletowego MDDOM. Domy szkieletowe budowane naszą sprawdzoną technologią gwarantują wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

 

Budowa domu szkieletowego całorocznego w Żoraach i okolicach – Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w energooszczędnej technologii szkieletowej MDDOM® zapraszamy do kontaktu .

Aby przedstawić wszystkie szczegóły technologii budowy domu oraz szczegóły współpracy z naszą firmą nasz przedstawiciel zaprosi Państwa na spotkanie w biurze MD DOM w Wodzisławiu Śląskim oraz na wybranej aktualnej budowie naszego domu szkieletowego. Dzięki temu będą Państwo mogli zapoznać się na żywo z naszą pracą i jakością domów.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 533 795 692 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL

Dodatkowe informacje

Referencje i Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką domy szkieletowe opinie , w której znajdziesz Referencje pisemne naszych klientów oraz linki do opinii na temat naszej firmy w portalach internetowych takich jak Google czy Facebook.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

Zobacz inne realizacje

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

Chciałbyś porozmawiać ze specjalistą?

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wysłać emaila na adres OFERTY@MDDOM.PL