5/5

Orlean 7

Projekt domu w technologii drewnianej szkieletowej

Informacje o projekcie

Wizualizacje i rzuty

Opis projektu

Orlean 7 Projekt domu

Dom Orlean 7 to projekt domu z poddaszem użytkowym, który charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną za wybudowanie w stanie deweloperskim. Metraż  domu 69,7m2, mieści wszystko co potrzebne w tej kategorii domów.

Proponujemy Państwu wybudowanie domu w wersji całorocznej mieszkalnej, w której znajduje się: salon z otwartą kuchnią i łazienką połączoną z pomieszczeniem technicznym.  Na poddaszu natomiast znajdują się  opcjonalnie : 3 pokoje lub 2 pokoje z łazienką.

Bardzo ważna jest tutaj zastosowana technologia budowy domu szkieletowego, która gwarantuje wspaniałe warunki mieszkalne, energooszczędność i trwałość na lata.

 

Orlean projekt cena

Jeżeli chcesz wybudować dom na wzór Orlean projekt Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapytaj o aktualną cenę budowy domu do stanu deweloperskiego, stanu surowego zamkniętego lub stanu surowego otwartego.

M.D.DOM SP.ZOO w Oferteo.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny wybranego projektu

Popularne projekty domów szkieletowych

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie i zapytaj o aktualną wycenę

5/5
Ania
5/5
Awokado
5/5
Bilbo Drewniany
5/5
DOM W MALINÓWKACH 11
5/5
DOM W ZIELISTKACH
5/5
HOMEKONCEPT 44
5/5
Orlean 7
5/5
Z101 D
5/5
Z264
5/5
MDDOM 95

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Możesz zadzwonić do naszego przedstawiciela lub złożyć zapytanie ofertowe na budowę Waszego wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 668 652 275 lub wyślij wiadomość email na adres OFERTY@MDDOM.PL